Не пропустіть: "Секс у великому місті" вже повернувся на екрани

Не пропустіть:
В продолжении сериала главным героиням уже за 50 / фото gente.ig.com.br

Фанати нарешті дочекалися сиквела культового серіалу "Секс у великому місті". Де подивитися сьомий сезон, у чому його суть і чи варто чекати на продовження?

Сьогодні, 9 грудня, на телеканалі HBO Max виходить довгоочікуване продовження серіалу "Секс у великому місті". Сіквел отримав назву «Історія продовжується» (у дослівному перекладі з англійської «І просто так»). Він стане сьомим сезоном культової комедійної драми, при цьому творці вже натякнули на те, що можуть бути і восьмий, і навіть дев'ятий сезон. Все залежатиме від того, чи «зайде» глядачам «Секс у великому місті» через 20 років. Адже головні героїні помітно постаріли , хтось пішов з історії, а нові особи не всім припадуть до смаку.

Сьогодні фанатам серіалу пощастить: для затравки їм покажуть одразу дві серії сіквела, по 30 хвилин кожна. Далі виходитиме по одній серії на тиждень, швидше за все, по четвергах. Загалом у новому сезоні буде 10 епізодів, і це не так уже й багато. Для порівняння, найдовший шостий сезон «Сексу у великому місті» складався з 20 серій.

Очевидно, продюсери ще не впевнені, як сприймуть шанувальники своїх улюблених героїнь через два десятки років. До того ж, зйомки влетіли їм у копійчину, адже гонорари в актрис немаленькі. Відомо, що Сара Джессіка Паркер (Керрі Бредшоу) отримала за 10 епізодів 10 млн доларів. Крістін Девіс (Шарлотта) та Синтія Ніксон (Міранда) "обійшлися" трохи дешевше, по 650-750 тис. доларів за кожен епізод сіквела.

Участие Сары Джессики Паркер в сериале дорогого стоит / фото spletnik.ru

Чи коштувала овчинка вичинки, стане зрозуміло за кілька тижнів. Адже сюжет серіалу до останньої миті тримається в таємниці. Навіть тизер, який показали на HBO на початку грудня, не розкрив глядачам жодних подробиць, лише створив інтригу. З того, що відомо зараз: на екрани повернулися лише три подруги, Керрі, Міранда та Шарлотта. Тріумфального повернення Кім Кетролл (Саманта), на яке всі сподівалися, так і не відбулося.

В сиквел перейдет лишь тройка закадычных подруг / фото ru.hellomagazine.com

Хто ж уособлюватиме секс у «Сексі у великому місті»? На місце яскравої і вічно занепокоєної Саманти прийшло відразу три нові персонажі. Дві жінки, азіатка і африканка, за задумом режисерів, повинні зробити сіквел таким же расово різноманітним і барвистим, як сам Нью-Йорк. А третій, небінарний квір-комік, якраз і стане тією перчинкою, яку картина втратила з відходом Кім Кетролл. Щоправда, ще не зрозуміло, чи він сподобається фанатам «традиційної» сексуальної лінії в серіалі.

Место Саманты в сериале займет небинарный квир / фото rus.jauns.lv

Також залишаються загадкою стосунки Керрі з головним коханим її життя, містером Бігом. Порядком постарілий сивий Кріс Нот повернеться на екрани, і навіть у тизері вони з Керрі поводяться, як закохана пара. Проте ходять чутки, що на глядачів чекає справжній любовний трикутник, адже в серіал повертається ще й головний суперник містера Біга, колишній бойфренд Керрі Ейдан (Джон Корбетт).

Старые отношения с мистером Бигом напомнят о себе / фото spletnik.ru

Очевидно, головна сюжетна лінія якраз і розкручуватиметься біля стосунків Керрі з чоловіками з минулого. Також у серіалі є і темна конячка: актор Джон Тені, роль якого невідома. Тим не менш, на декількох кадрах зі зйомок Керрі цілується з персонажем Джона. Тож цілком ймовірно, що замість любовного трикутника глядачі побачать любовний квадрат.

У Керри появится новый воздыхатель / фото tatler.ru

Чекати на сюрпризи від інших персонажів не доводиться. Стримана феміністка Міранда та романтична ідеалістка Шарлотта за сюжетом виховують дітей-підлітків. У Міранди – чарівний рудоволосий син Бреді, а у Шарлотти – дві дівчинки, удочержена у шостому сезоні китаянка Лілі та рідна дочка Роуз. Так що жінкам не до любовних інтриг, вирішити проблеми перехідного віку.

У Миранды и Шарлотты появятся взрослые дети / фото focus.ua

З цієї мішанини складно скласти загальну картину того, що відбувається. Тому краще все побачити на власні очі. Сьогодні відбудеться прем'єра серіалу англійською мовою, проте днями очікується вихід серій у російському озвученні. Якщо сіквел "піде", продюсери не виключають продовження. Принаймні в інтернеті вже можна зустріти уривки інформації про зйомки восьмого сезону.

Вам також буде цікаво почитати:

Новий серіал «Клик пекла» побив рекорд «Ігри в кальмара»: у чому феномен

Це варто подивитися: ТОП-9 найочікуваніших серіалів цієї зими


Хмара тегів


Матеріали на тему

Аудіоказки

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK