“Приборкувачка драконів”: у столиці пройшло дитяче свято на честь прем'єри найяскравішої анімації сезону
![“Приборкувачка драконів”: у столиці пройшло дитяче свято на честь прем'єри найяскравішої анімації сезону](https://kolobok.ua/i/75/02/61/0/7502610/image_main/22cb38155b6560407fbbb5a2bc0c9a97-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_698Xh_465.jpg)
6 квітня у кінотеатрі Multiplex (ТРЦ Lavina Mall) пройшов допрем'єрний показ мультфільму “Приборкувачка драконів”. На честь події для маленьких глядачів було організовано свято з тематичними розвагами та подарунками
![](https://kolobok.ua/i/75/02/61/0/7502610/gallery/ea2578a9439cc2460cd66e16dec4d906-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Гостями свята стали зіркові блогерки та щасливі матусі: Оксана Андрієць, Тетяна Шкабуріна, stasia_sh, Анна Маліновська, Аліна Гомон, Ліка Леонова, Марина Теплова та акторка Олена Світлицька.
![](https://kolobok.ua/i/75/02/61/0/7502610/gallery/dfd83aa5a36a523c4227d41474b25744-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Стрічка розповідає про стародавній Китай, де дракони колись були друзями людей, але жадібність занапастила їхній союз, і на цих чарівних істот почалося полювання. Через роки у віддаленій фортеці молода дівчинка Пін заводить дружбу зі справжнім драконом, рятує його від злого хазяїна та відправляється разом з ним в епічну подорож Піднебесною. У цій небезпечній подорожі Пін знаходить спосіб розкрити свою силу та усвідомлює, що саме вона і є справжньою Приборкувачкою драконів.
![](https://kolobok.ua/i/75/02/61/0/7502610/gallery/72e5317e84467841eec37371661235ce-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Майбутній анімаційний хіт став адаптацією першої книги австралійської письменниці Керол Вілкінсон з однойменною назвою - “Приборкувачка драконів”. Книга вийшла у 2003 році, розійшлася мільйонними тиражами та отримала численні нагороди, зокрема: Aurealis Awards, “Дитяча книга року”, Австралійська літературна премія KOALA. Сама авторка особисто адаптувала сюжет для створення екранізації.
![](https://kolobok.ua/i/75/02/61/0/7502610/gallery/9570cef28d8ba63213abf83ed02be5ff-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Режисером стрічки виступили Сальвадор Сімо, який брав участь у створенні таких культових проєктів, як: “Пасажири”, “Людина-вовк”, та “Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок”та Цзяньпін Лі.
![](https://kolobok.ua/i/75/02/61/0/7502610/gallery/ffdad3d2d4ac4f96993e2febd8ba9f9d-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Участь у створенні анімації взяли такі відомі студії, як: Base FX (“Чорна пантера: Ваканда назавжди”, “Аквамен”, “Тор: Любов та грім”, “Валеріан та місто тисячі планет”) та Ilion Animation Studios (“Удача”, “Парк розваг”, “Планета 51”).
![](https://kolobok.ua/i/75/02/61/0/7502610/gallery/04a49cb379f7623bb300a8233d6a022b-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
На великі екрани пригодницька анімація “Приборкувачка драконів” вийде 11 квітня 2024 року.