Альтернатива автокрісло: як вибрати бустер для дитини?

Лісова Тамара
Альтернатива автокрісло: як вибрати бустер для дитини?
Как выбрать бустер?
Facebook

Бустер – це спрощене автокрісло. Як його вибрати? З якого віку дитину можна застосовувати? На які вагові категорії він розрахований? На що звернути увагу при покупці? Відповіді читайте у нашій статті

Читайте такожКак приучить ребенка к автокреслу: советы автомам
Бустер - це сидіння з підлокітниками (рідко з короткою спинкою, але частіше без неї), що кріпиться на задньому сидінні і фіксується ременями. Його завдання – підняти дитину так, щоб ремені безпеки проходили не через шию, що дуже небезпечно, а по грудях. Бустер добре мати на той випадок, коли ваша дитина часто пересувається в таксі, наприклад (нагадаємо, що пересування дітей в автомобілях без автокрісла чи бустера заборонено в Україні законом). Або ви плануєте автомобільну подорож. Також бустер зручний, якщо у вас у сім'ї дві машини , - Його набагато легше перекинути з одного в інше авто. Але головна перевага бустера – його ціна. Порівняно з автокріслом, він утричі, а то й у шість разів дешевший. Його можна купити за 1,5-3 тисячі гривень.
Бустеры выигривают в цене, по сравнению с автокреслом / Facebook

Категорія

Бустери призначені для дітей від 3-х років до 12 років, і бувають двох категорій: 15-36 кг та 22-36 кг. У бустер можна садити дитину, яка не нижче 120 см і не менше 15 кілограмів. Важливо, щоб ці два пункти було враховано. За такої умови ремінь безпеки буде правильно закріплений - проходити по грудях дитини, а не його шиї.

Який бустер вибрати?

Дитячі товари, від яких залежить життя малюка, необхідно вибирати з усією уважністю та обережністю.

Матеріал

Бустери виготовляються із пінопласту, пластмаси або з металевим каркасом. Варіант перший – найдешевший і найненадійніший. Такі бустери дуже тендітні, хоч і легкі, звичайно. Але у разі ДТП навряд чи вбережуть.

Пластмасові бустери найбільш ходовий варіант. Він такий самий легкий, як і пінопластовий. Але при цьому вони більш надійні, а в ціні дешевші, ніж металокаркасні. Бустери з металевим каркасом найнадійніші. Вони міцні, важкі, громіздкі, і найкраще забезпечують безпеку дитині.

Кріплення

Система кріплення нинішніх бустерів є досить різноманітною. Деякі ставляться на заднє сидіння, ними сідає дитиною і пристібається з допомогою штатних ременів безпеки машини. А деякі бустери фіксуються спеціальними кріпленнями. Найкраще системи Isofix та Latch.

Практичність
Важно выбирать бустер вместе с ребенком / istockphoto.com

При виборі бустера потрібно враховувати побажання дитини. Не купуйте річ через інтернет . Адже дитині необхідно посидіти на ній, визначити, чи підходить жорсткість самого крісла, чи не вузька сидіння. Також зверніть увагу, чи чохол знімається. Маленькі замурзи можуть забруднити його, і знадобиться прання бустера. Також є бустери-трансформери. Легким рухом руки вони перетворюються на рюкзак, який дитині під силу нести самостійно.

Також вам буде цікаво:

які марки авто найчастіше потрапляють у ДТП

5 правил, як орендувати машину для сімейної поїздки


Матеріали на тему

Аудіоказки

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK