Не треба так: помилки під час миття в душі, які роблять усі

Здавалося б, у чому можна помилитись, якщо ви просто вирішили прийняти душ?
1. Занадто гаряча вода
Якщо вода занадто гаряча (після вашого купання ванна кімната нагадує парилку, в ній стоїть туман, а по стінах збігає конденсат), вона змиває захисний гідроліпідний шар шкіри. У результаті вона стає більш схильною до подразнень та запалень. Вода має бути комфортною, а в ідеалі взагалі варто приймати контрастний душ: це підвищить тонус і пружність вашої шкіри, підбадьорить, покращить обмін речовин.

2. Використання мила
Багато хто воліє митися милом, а не гелем для душу, щоб шкіра аж "скрипіла". Це неправильний підхід. Така шкіра знову ж таки позбавляється захисного шару, стає занадто сухою та знежиреною. Все тому, що ph мило занадто лужний і далекий від ph шкіри. Звідси відчуття стягнутості на шкірі після купання. Також варто уникати засобів, які надто сильно піняться – вони теж позбавляють шкіру захисного бар'єру.3. Купання з косметикою на обличчі
Якщо ви знімаєте макіяж під час прийняття душу, то, по-перше, ризикуєте зробити це менш ретельно (не бачачи результат), а по-друге, можете навпаки забруднитись, якщо залишки косметики розтікається по тілу і не будуть добре змиті.

4. Довге купання
Оскільки якість води у водопроводі бажає кращого, не варто приймати душ довше 10 хвилин. Інакше ваша шкіра ризикує бути висушеною від однієї лише дії води. І не забувайте щоразу після душу наносити зволожуючий засіб на всю поверхню тіла. В опалювальний сезон це особливо важливо.5. Часте миття
Безперечно, душ потрібно приймати щодня. Але якщо ви купаєтеся двічі на день або більше, то немає необхідності щоразу ретельно терти шкіру мочалкою і наносити велику кількість очищувального засобу. З ранку, наприклад, може бути достатньо поливання водою (інтимну зону можна мити ретельніше), якщо до цього ви милися ввечері, а просто лягли спати. Якщо кілька разів на день себе намилювати і терти мочалкою, то код стане тільки дратівливішим і сухішим.
Вам також буде цікаво прочитати: