Жінка з пересадженим серцем стала мамою

У Росії жінка, якій раніше пересадили серце, благополучно народила дитину, повідомляють у департаменті охорони здоров'я.
Пацієнтку виписали та відправили під нагляд кардіолога за місцем проживання. У 2020 році вона завагітніла, щоб не було ризику для пересадженого органу та дитини, лікарі змінили спектр імунопригнічувальних препаратів, підібрали нові схеми.У відомстві зазначили, що дівчинка з'явилася на світ раніше за термін, лікарі вирішили зробити кесарів розтин. І мама, і дочка почуваються добре, вони вже перебувають удома.
Нагадаємо,





