Грудне вигодовування: головні міфи, про які варто забути

Грудне вигодовування: головні міфи, про які варто забути
Грудное вскармливание: главные мифы, о которых стоит забыть
pixabay.com

Навколо теми грудного вигодовування ходить багато міфів, які педіатри всіляко підтримують та розносять від матусі до матусі. Але чи дійсно їхні слова стають правдою?

Читайте такожВрач рассказал, как вернуть волосам красоту после беременности
Сьогодні ми розповімо про ті міфах , які варто давно забути і ніколи не згадувати через їх неправдивість. Будьте уважні та ретельно фільтруйте інформацію.

У багатьох жінок є нестача молока

Це, мабуть, найпоширеніший і найдурніший міф. У реальному житті у багатьох мам молока більш ніж достатньо для малюка. А причиною того, що новонароджений недоїдає і втрачає у вазі, стає неможливістю його отримати. Як це відбувається? Найчастіше виною цьому стає те, що малюка неправильно прикладають до грудей. Саме на цьому слід акцентувати увагу майбутньої матусі, а не тиснути на її психологічне (і без того) нестабільне тло.

Біль при ГВ – це норма

Читайте такожНевероятная история: женщина родила близнецов от разных мужчин
Ні ні та ні! Хоч і біль при перших днях материнства - поширене явище, але це вже вважається відхиленням від норми. Біль будь-якого характеру вважається далеким від стандартів годівлі. До речі, пов'язують біль при ГВ саме з тим, що дівчина просто не знає, як потрібно правильно прикладати до неї дитину. Якщо ваш біль локалізований у сосках і носить гострий характер вже не перший день, вам обов'язково потрібно звертатися до лікаря. Нова поява болю після того, як усе вже налагодилося, може бути спричинене інфекцією сосків. Обмеження часу годівлі у разі не запобіжить їх болючість.

У теплу пору року малюкові потрібна додаткова рідина

Раніше за рік педіатри не рекомендують давати дитині чисту воду. А пора року ніяк не пов'язана з потребою малюка у здоровому материнському молоці. Тож навіть не вигадуйте.

Простіше годувати з пляшечки, ніж грудьми

Насправді, так вважають тільки матусі, які ще не призвичаїлися прикладати малюка грудей. Як тільки ви освоїте цю техніку, то зрозумієте, що процес хоч і не з найприємніших, зате економить більше часу, ніж тривале зціджування молока, переливання в пляшечку і годування. Не робіть відразу на дві дії більше.

Також вам буде цікаво прочитати,

Хмара тегів


Матеріали на тему

Аудіоказки

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK