Термальна вода: навіщо потрібна та як вибрати?

Чим корисна термальна вода? Як вона впливає на шкіру? Чому її потрібно використовувати у спекотний літній період? Як вибрати термальну воду?
Властивості
Термальная вода обладает успокаивающими, регенерирующими свойствами / istockphoto.com

У термальній воді міститься безліч речовин і корисних компонентів. Наприклад, цинк – знімає запалення шкіри; селен – допомагає клітинам відновиться; Кальцій зміцнює захисні функції шкіри. Термальна вода має заспокійливі, регенеруючі властивості. А в спеку справляється із сухістю шкіри, вона наповнює клітини вологою, і таким чином уповільнює процеси старіння. Якщо ви працюєте в офісі, то балончик із термальною водою просто зобов'язаний стояти на вашому робочому столі. Сухе повітря, пил, робота кондиціонерів – все це негативно впливає на шкіру.
Термальна вода: види
На перший погляд здається, що термальна вода однакова. Насправді ні. Про це свідчить показник вмісту мікроелементів – він вказаний на балончику. Існує три види термальних вод:
Ізотонічна. Це найпоширеніша вода, за складом вона схожа на звичайний фізрозчин. Підходить для всіх типів шкіри. Зволожує її та заспокоює. Вміст мікроелементів: 9-11 мг/л
Гіпотонічна. М'яка вода, підходить для сухої та чутливої шкіри, оскільки містить найменшу кількість мікроелементів – 9 мг/л.
Гіпертонічна. Відмінна характеристика цієї води – високий вміст мікроелементів: понад 11 мг/л. Вона концентрована, і підходить власницям жирної шкіри, схильної до вугрів, розширених порів.
Як наносити?
Термальную воду можно наносить и на макияж, и на чистую кожу / istockphoto.com

Термальну воду можна наносити і на макіяж , і чисту шкіру. На думку багатьох косметологів, всю воду, крім ізотонічної, треба після розпилення промокнути серветкою. Інакше отримаєте ефект моря: згадайте, як сохне та стягує шкіру після того, як ви купувалися.
Термальна вода – інші варіанти застосування
Термальну воду можна використовувати в різних цілях, наприклад:
- Розпорошувати на місця укусів комарів.
- Після сонячних опіків.
- Після тканинної маски.
- Полегшити щільний крем - додати|добавляти| в баночку і розмішати.
- Заспокоїти шкіру після епіляції.
- "Напоїти" клітини після засмаги.
- Посилити дію маски. Наприклад, на основі термалки зробити альгінатну чи глиняну.
- Зволожити бьюті-блендер для нанесення макіяжу. Так тон стане рівнішим, а тіні яскравішими.
Також вам буде цікаво:
Несподівані помилки у догляді за шкірою навколо очей
Як впоратися з лущенням шкіри обличчя, якщо крем не допомагає