Як змінити своє життя на краще: 5 ефективних технік

У вашій душі висловлюється думка, що ми самі формуємо навколишню реальність? Якщо так, але ви не знаєте, як цього досягти – ловіть 5 ефективних технік позитивного мислення
Насправді позитивне мислення змінює нашу навколишню реальність. Тобто ви стаєте творцем свого життя у повному значенні цього слова. І все, що мрієте, чого хочете – обов'язково приходить до вас. Але для цього необхідно докласти зусиль. Щоб підвищити власні вібрації, використовуйте ці 5 техніки позитивного мислення.
Подяка
Благодарность – это мощная практика / istockphoto.com

Подяка - це потужна практика, але часто незрозуміла звичайному обивателю. Ну, подякував, а далі – думаємо ми. Насправді є дві важливі речі, які дає щоденна подяка: 1) ви дивитеся на життя з того погляду, що у вас усе вже є; 2) фокус тримається лише на позитивному. Виходить, що ви автоматично радієте, - так формується позитивний спосіб мислення. А він, як ми вже писали, притягує добре у наше життя.
Мій ідеальний день
Унікальну техніку розробив психолог Мартін Селіган. Що треба зробити? Присвятіть півгодини роздуму, який ваш ідеальний, радісний день. Запишіть все на аркуші і намагайтеся прожити так, як ви собі записали. Наприкінці дня подумайте, що викликало чудові емоції, а що не вийшло. Ця техніка дозволяє утримувати фокус на хорошому і ставити реальні цілі.
Світ піклується про мене
Вадим Зеланд, автор серії книг про транссерфінг реальності, радить у них повторювати фразу: "Мій світ піклується про мене". У будь-якій ситуації – поганій чи хорошій, думайте та промовляйте собі цю фразу. Тому що світ – це дзеркало наших думок. Як дивишся в нього, так і буде.
Вправа «5+»
Суть цієї вправи проста, як двічі по два: на кожну погану подію необхідно знайти 5 позитивних аргументів. Наприклад, ви потрапили під скорочення. Переваги цієї ситуації: 1) тепер ви можете виспатися та відпочити; 2) можна підшукати роботу краще за попередню; 3) час ризикнути та спробувати відкрити свою справу; 4) немає доходу – немає витрат, а отже настав час навчитися вести бюджет; 5) є час зайнятися спортом чи коханим хобі.

Частка «НЕ»
Ось просто взяти та забути про існування це граматичної частини мови «не». Ви більше НЕ: "не можу", "не хочу", "не вийде". Просто промовляйте свої мрії, спілкуйтеся з людьми у позитивному ключі. Наприклад, кажіть замість: «Я не можу знайти нормальну роботу», цю: «Я шукаю нормальну роботу ». Тобто я її вже майже знайшов. Уловлюєте різницю?
Також вам буде цікаво:
5 простих способів виховати позитивно мислячу дитину