Як вибрати безпечний засіб для купання дитини
Чим більший вибір – тим більше сумнівів: яке ж брати, щоб не помилитись?
1. Засіб для догляду має бути дитячим. Скажете, банальність? Зовсім ні. Деякі батьки вважають, що їхня органічна або саморобна косметика для догляду за шкірою цілком підійде навіть новонародженому. Не радимо так ризикувати здоров'ям малюка.
Засіб для купання повинен відповідати його віку, бути дерматологічно протестованим, отримати сертифікат якості.
2. Засіб має бути безбарвним , з мінімальним запахом або взагалі без нього. Чим менше барвників та ароматів - тим краще для шкіри дитини. Якщо ви купували малюка - і у нього ще добу волосся пахне засобом для купання - це значить воно надто ароматизоване.
3. Засіб повинен бути гіпоалергенним - перевірте, щоб це було прямо зазначено на упаковці. Не вся дитяча косметика має таку властивість. Також у ній має бути парабенів, силіконів і сульфатів. В обов'язковому порядку читайте склад того, що купуєте для дитини.
4. Використовуйте надійні фірми. Найчастіше компанії, які професійно виробляють дитячу косметику, на слуху. Експериментувати з новими брендами можна, але дуже обережно і після ретельного вивчення відгуків.
Особливо небезпечним є поєднання незнайомого бренду з дуже низькою вартістю - швидше за все, якості цього товару не варто довіряти.5. Не купуйте відразу велику банку. Візьміть на пробу найменший обсяг засобу для купання, проведіть тест на алергію на невеликій ділянці шкіри. І тільки коли переконайтеся, що засіб підходить, беріть його у великому і, звичайно, більш вигідному обсязі.
6. Дивіться термін придатності. Не всі звикли вивчати термін придатності у шампуню, мила чи гелю для душу. Тому купуючи засіб для купання дитини, легко знову про це забути.
Тим не менш, дитячу косметику, як і будь-яку іншу, не варто використовувати після закінчення терміну придатності.
Вам також буде цікаво дізнатися: