Українські студенти здобули медалі на Європейських університетських іграх

Українські студенти здобули 10 медалей на Європейських університетських іграх в Португалії

Українські студенти вибороли 2 золоті, 2 срібні та 6 бронзових медалей на IV Європейських університетських іграх, які тривали з 15 до 28 липня 2018 року у місті Коїмбрі (Португалія). За результатами змагань Україна посіла 12 місце у загальнокомандному заліку серед 39 європейських країн.

37945963_2197468707168810_2328732994468052992_n

Змагання проходили серед 13 видів спорту. Українські спортсмени доводили першість у 6 категоріях - футбол, футзал, баскетбол 3х3, дзюдо, академічне веслування та бадмінтон.

Українську збірну представляли спортсмени 5 вишів:

1. НТУ “Харківський політехнічний інститут”
2. Київського університету ім. Б. Грінченка;
3. Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника
4. Чорноморського національного університету ім. П. Могили;
5. Сумського державного університету.

37892006_2197468610502153_5262545156304797696_n

Довідково. Європейські університетські ігри - це масштабні змагання, у яких беруть участь спортсмени з європейських вишів. Захід проходить раз на два роки у різних європейських містах. Учасники змагаються у 13 видах спорту: баскетбол 3 × 3, баскетбол, бадмінтон, футбол, футзал, гандбол, дзюдо, гребля, регбі, настільний теніс, теніс, волейбол, каное спринт (демонстраційний спорт). Цьогоріч у іграх взяли участь понад 4 тис спорстменів.