Молодше мами на 1,5 роки: унікальна дитина потрапила до Книги Рекордів Гіннеса

Молодше мами на 1,5 роки: унікальна дитина потрапила до Книги Рекордів Гіннеса
Эмма и Молли попали в Книгу Рекордов Гиннеса (фото из открытых источников)

Американка народила найстарішу дитину у світі. Біологічний вік новонародженої дівчинки – 27 років. Малятко всього на 1,5 роки молодше власної матері

Сучасні технології штучного запліднення б'ють рекорди і вражають. Наприкінці 2020 року в США на світ з'явилася дитина, яка була зачата в 1991 році. Ембріон за згодою батьків заморозили у рідкому азоті та зберігали 27 років. Після цього він був підсаджений безплідній жінці і успішно розвинувся у життєздатному немовляті. Американці Тіні Гібсон на момент ЕКО виповнилося 28 років. Виходить, що з біологічного погляду донька майже ровесниця своєї матері.

Ця подія увійшла до Книги Рекордів Гіннеса, як найдовший термін заморозки ембріона, який завершився народженням живої дитини. Цікаво, що Тіна чотири роки тому вона так само народила на світ дівчинку, яка пробула в заморозку 24 роки. Малята Емма та Моллі – рідні сестри двічі. Ембріони були взяті в тих самих батьків і підсаджені одній і тій же мамі.

На цей крок Тіна зважилася не одразу. Понад п'ять років вони із чоловіком намагалися зачати малюка, поки в результаті обстеження не виявилося, що жінка безплідна. Бенджамін пропонував усиновити дитину, а Тіна дивилася убік штучного запліднення . Проте всіх коштів, необхідних на процедуру, сім'я не мала. Якось по телевізору батьки Тіни побачили сюжет про можливість підсадити безплідній жінці заморожений ембріон. Такий «шалений» експеримент пропонує сім'ям Національний центр донорства ембріонів (NEDC).

Беременная Тина читает сказки старшей дочери(фото из открытых источников)

NEDC – це американська християнська організація, яка на благодійній основі допомагає парам із безпліддям провести ЕКЗ. Іноді буває так, що батьки можуть відмовитися від запліднення на останніх етапах процесу. У такому разі ембріону дають шанс друге життя. Його заморожують у рідкому азоті при температурі мінус 396 градусів доти, доки не знайдеться жінка, яка захоче виносити дитину.

Тина и Бенджамин держат на руках вторую дочь (фото из открытых источников)

Вважається, що термін зберігання ембріонів у рідкому азоті нескінченний, і вони будуть життєздатними через будь-який проміжок часу. Однак на практиці все відбувається гладко далеко не завжди. У клініці NEDC проведено вже понад 1000 підсадок заморожених ембріонів , з яких лише половина процедур завершилися народженням здорової дитини Випадок Тіни – взагалі унікальний, адже технології у 1991 році були далекі від нинішніх. До останнього моменту ніхто не давав гарантій на те, як розвиватимуться Емма та Моллі після такої довгої заморозки.

Семья рекордсменов в полном составе (фото из открытых источников)

Тим не менш, старшій дівчинці зараз вже 4 роки: вона цілком звичайна дитина, з гарним здоров'ям та нормальним розвитком. Вона любить молодшу сестричку і намагається допомагати мамі у догляді за малюком. За словами Тіни Гібсон, вона в найсміливіших мріях не могла уявити себе матір'ю двох дітей. Тепер їй дуже подобається спостерігати, як дорослішають сестрички, і помічати у них схожі риси обличчя. Найбільше на світі Тіна вдячна сюжету на телебаченні, який став для неї щасливою нагодою і докорінно змінив її життя.

Вам також буде цікаво почитати:

Ціль – 105 дітей: 23-річна мама 20 малюків хоче найбільшу сім'ю у світі

Не позаздриш: як живеться багатодітній мамі з Африки, яка народила 44 дитини


Матеріали на тему

Аудіоказки

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK