6 основних проблем під час подорожей з дитиною: вирішуємо проблеми

Мандруючи з маленькими дітьми, батьки мають бути готові до труднощів.
№1. Акліматизація
У багатьох дітей рідко виявляються симптоми саме акліматизації. Але батькам все одно потрібно бути готовими до деяких складнощів:
- Реакліматизації, яка проявляється після повернення з відпочинку. Дитячому організму важко впорається з різкою зміною сонячного та теплого клімату на сувору зиму. Перший тиждень після повернення краще зменшити кількість прогулянок і менше знаходиться в людних місцях.
- Найкраще їхати на відпочинок з літа в літо. Різкий перепад температурних показників може позначитися на здоров'я дитини.
- У перші дні відпочинку не варто одразу давати малюкові багато перебуває на сонці, інакше є великий ризик отримати тепловий удар. Найгарніший час дня між 12 і 16 годинами краще перебуває з дитиною в приміщенні.
- На початку відпустки у дитини може виявитися харчова акліматизація, що виявляється у короткочасному розладі шлунка. Це може статися через звикання до води чи місцевої кухні. У такій ситуації не потрібно лікувати дитину, варто просто почекати кілька днів, доки організм звикне.

№2. Зміна часових поясів
Це стосується тих подорожей, коли сім'я летить у країну з різницею більше 2 годин. Різниця о 2 годині не є критичною. Зміна часових поясів потребує налаштування режиму.
У такій ситуації все залежить від віку дитини: чим доросліші діти, тим простіше і швидше їм вставати та засипати за новим часом.
№3. Хвороби у подорожі
Вирушаючи у відпустку з дитиною, потрібно обов'язково взяти аптечку із дитячими медикаментами. Також перед поїздкою потрібно обов'язково зробити медичну страховку. Необхідно заздалегідь уточнити список клінік, які працюють зі страховою компанією. Якщо дитина захворіла, то потрібно постаратися потрапити до великого багатопрофільного госпіталю на прийом до дитячого лікаря.
Не зайвим буде взяти номер свого дільничного педіатра і домовитися з ним про те, щоб в екстреній ситуації можна було йому дзвонити.
№4. Годування
Якщо малюк на штучному вигодовуванні, то варто запастись сумішами. У випадку, коли малюк їсть каші та дитяче, варто взяти з собою кілька пачок на перший час, а потім постаратися купити щось на місці. Але варто бути готовими до того, що на курорті дитяче харчування буде дорожчим.
Якщо є можливість, то краще орендувати житло з кухнею або взяти з собою мультиварку та блендер.
№5. Капризи у транспорті та інші труднощі перельоту
Перед поїздкою потрібно бути готовими до негативного ставлення до примх дитини з боку оточуючих. До цього не можна підготуватися, але з штовхнутися з цим доведеться. У будь-якому випадку у батьків повинні бути завжди під рукою відволікаючі предмети: гаджети, іграшки, книги, їжа або просто соска. Під час перельоту чи поїздки потрібно максимально зайняти чимось своє чадо, щоб він не втомився та не нудьгував.
Декілька корисних лайфхаків:
- від закладання вух під час зльоту літака можна дати дитині льодяник. Якщо малюк старший, то можна навчити його продувати вуха.
- можна підготувати кілька нових сюрпризів, і давати дитині їх у міру зацікавленості, наприклад нова іграшка, книга або набір для малювання.
- якщо в літаку або поїзді неповне завантаження, можна попросити залишити вільне місце поруч з дитиною. Якийсь час малюк зможе на ньому грати.

№6. Багаж
До появи дитини, батьки могли подорожувати без нічого. Але тепер потрібно брати з собою коляску, сумку з дитячим харчуванням, велику упаковку підгузків, іграшки та інше приладдя для дитини.
Насправді є вихід: можна орендувати коляску та купити підгузки та харчування на місці. Це значно зменшує обсяги багажу.
Вам буде цікаво дізнатися про сімейний автотур: чек-лист що потрібно взяти в дорогу