Перші ролики дитини: поради батькам

Лісова Тамара
Перші ролики дитини: поради батькам
Стать на ролики - особое удовольствие
istockphoto.com

Ролики – це чудова ідея для сімейних вихідних! На них можуть кататися і малеча, і їхні батьки. Але як навчити дитину катання на роликах і коли починати?

Читайте такожПривчаємо дитину до спорту: коли почати, що вибрати
Спортивна активність змалку - відмінна ідея захопити дитину корисним проведенням часу. У цьому плані ролики підійдуть на ура. Головне врахувати усі нюанси

З якого віку починати?

Взагалі, діти цікавляться роликами віком 4-5 років. До цього часу вони готові розпочинати навчання, але краще отримати «добро» від свого педіатра та ортопеда. Варто врахувати, що як би весело не було кататися на роликах, цей вид активності є досить травмонебезпечним. Дитина у будь-якому разі падатиме. Тому поспішати ставити на ролики раніше, ніж дитина почала ходити не варто. Він повинен уміти дотримуватися рівноваги та балансу – для стійкості переносити вагу тіла. Але для цього є спеціальні вправи, і цьому можна навчитися.

Захист

Оскільки удари і падіння неминучі, варто подбати про відповідне екіпірування. Важливо вибрати захист для колін та ліктів, а також якісний захисний шолом. Звичайно, існують дорогі бренди, які пропонують класні модні дизайни та легкість виробу, але не це основне. Головне – безпека. Шолом повинен стійко триматися на голові (тому купити на виріст не вийде), закривати усі її частини – деякі моделі навіть потилицю. Для вибору шолома треба заміряти об'єм голови дитини. Заміри робіть на два пальці вище за брів. Саме на сантиметри треба орієнтуватися при покупці, тому що різні виробники дають різні маркування розмірів.

Ролики

Як вибрати ролики, якщо такий великий вибір? Бажано міряти їх у відповідному магазині. Покупки онлайн - не найкраща ідея.

Важливо, щоб ролики були зручними. Нога не повинна бовтатись, а добре фіксуватися. Це легко перевірити. Допоможіть дитині покататися, притримуючи її за руки. Якщо ноги завалюються всередину, або на зовнішній бік – значить ролики погано фіксують ногу .

Зверніть увагу на вагу роликів. Для дітей це важливий аспект.

Уточніть, чи можна замінити колеса та підшипники. Під час навчання їзди всяке може статися, і не купувати ж щоразу нові ролики?

Перші кроки

Спробувати стати на ролики можна й удома. Заснована стійка така: ноги на ширині плечей, одна виставлена вперед. Коліна злегка зігнуті. У цьому вам допоможуть гімнастичні кільця. Вони повинні бути на висоті витягнутих вгору рук від роликів, на яких дитина стоїть.

Прежде, чем начинать обучение, посетите ортопеда / istockphoto.com

Попрактикуйтеся з вправою "ведмедика", розгойдуючись і перевалюючись з однієї ноги на іншу. При цьому п'яти потрібно намагатися тримати разом, а шкарпетки злегка нарізно.

Малюка можна покатати за руки. Головне, щоб ноги стояли паралельно один до одного і не виїжджали з-під тіла. Коли дитина почне пересуватися сама, її ноги не повинні завалюватися всередину. При русі на роликах вага завжди повинна бути подана вперед.

Позаботьтесь о защите: шлем, налокотники и наколенники / istockphoto.com

Вибір місця

Зараз можна виходити надвір і практикуватися. Головне, щоб це було гарне покриття. На асфальті у дітей набагато краще розвиваються м'язи . Тренуючись на ролодромах з гладким покриттям, діти також отримують хороше фізичне навантаження, але не настільки інтенсивне, як при катанні на асфальті.

Читайте також:

Велосипед, ролики, гіроскутер та інше: що потрібно знати батькам

Як вибрати беговел для дитини – радить експерт


Матеріали на тему

Аудіоказки

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK