Як захистити дітей від штаму "Дельта": радить доктор Комаровський

Індійський штам "Дельта" в Україні. Його особливість у тому, що він не шкодує молодь та дітей. Лікар Комаровський дав поради батькам, як захистити дітей від "Дельти"
Педіатр насамперед звернув увагу, що дітям не потрібно спілкуватися з незнайомими людьми, а батькам не потрібно водити малюків туди, де є скупчення людей і, відповідно, високий ризик заразитися. Наприклад, не варто брати дитину на шопінг до супермаркетів або водити її до торгово-розважальних центрів.

"Загалом, якщо є найменші сумніви як вентиляція в приміщенні, куди ви збираєтеся йти з дитиною, краще туди не ходити. А оскільки дітям до 5 років категорично не рекомендуються маски, то всі ці розмови, які ми з вами постійно ведемо - про інфікуючу дозу, протяг, навчання та спілкування на свіжому повітрі, мінімізацію контактів – для них особливо актуальні”,- каже експерт.
Також Комаровський додав, що найбільшу небезпеку становить кількість дози інфекції, яку може отримати дитина. У той же час він звернув увагу на те, що зараз немає наукових праць, які б підтверджували те, що у дітей коронавірус, викликаний "Дельтою", протікає важче.
"Що стосується дельта-варіанту та дітей, то ми знову повертаємось до основ - інфікуючої дози. Тому що особливість дельта-варіанту якраз і полягає в тому, що, очевидно, він викликає хворобу при меншій дозі, що інфікує. Але перевіреної інформації про те, що вірус Дельта викликає більш тяжкий перебіг хвороби у дітей немає, але слід пам'ятати, що тяжкість хвороби завжди пов'язана з інфікуючою дозою. ",– сказав педіатр.
Вам буде цікаво почитати:
ТОП-10 продуктів, які допоможуть перенести ковід та постковід легше
Удар по серцю та панічні атаки: 5 симптомів постковидного синдрому у дітей