Бабуся з дідусем прийшли в гості: ТОП-3 способи не посваритися з рідними за святковим столом

Якщо ви не любите свят, можливо, підсвідомо пам'ятайте конфлікти, які постійно виникали за столом.
За статистикою, під час свят люди дійсно сваряться частіше, а якщо за столом зібралася велика компанія, хтось неодмінно когось зачепить. Але є кілька простих способів уникнення конфліктної ситуації.
Правильно реагуємо на незручні питання
Якщо у вас дорослі діти, то дістанеться їм (коли заміж? Знайшов дівчину? Друзі хоч є?), а якщо ваше сімейне становище не влаштовує батьків, наприклад, ви з партнером ще не оформили офіційний шлюб або перебуваєте у розлученні, то готуйтеся самі ( коли в загс?Довго ще житимете в цій квартирці?Можливо, пора знайти собі когось?) Суть у тому, що питання батьки можуть ставити дуже особисті, нетактовні і прямо при всіх, як на них реагувати?Скажіть, що ви не хочете обговорювати цю тему тут і зараз, а потім запропонуйте нову.
З дітьми бажано поговорити до свята, пояснити, що вони не зобов'язані розкривати бабусі з дідусем речі, які їх бентежать.

Не чіпаємо тему виховання
Бабусі та дідусі дуже люблять давати поради, як виховувати дітей. Вони знають, чому немовля плаче, чому дитина вас не слухає, чому підліток почав пізніше повертатися додому. Батьки можуть почати обговорювати дитину навіть за неї самої. Звичайно, такі теми не додають святкового настрою. Якщо відмовтеся про це говорити, напевно зачепите близьких. Спробуйте коректно попросити залишити цю тему на інший день, не на свято.
Даємо право на свою думку
У дітей та батьків можуть з багатьох питань не співпадати думки. Допустимо, ви веган, а мама вважає це якоюсь модною дичиною. Не варто сперечатися та доводити це за столом. По-перше, дискусії неминуче ведуть до скандалу, по-друге, пошкодуйте рідних, яким доведеться стати на чийсь бік.А правих і тих, хто помиляється в таких суперечках, немає.

Нагадаємо,