День подяки-2021: найцікавіші традиції цього свята

День подяки відзначається у четвертий четвер листопада. Цьогорічна дата свята випала на 25 листопада. Які найцікавіші традиції цього свята? Читайте у нашому матеріалі
Як з'явився День подяки
День подяки завжди відзначається у четвертий четвер листопада. Тому що саме в останній місяць осені, далекого 1620 року, до берегів Північної Америки причалили перші англійські поселенці. Більшість із них загинули, не витримавши холоду та голоду. Тим, хто вижив, простягли руку допомоги представники корінного населення Америки – індіанці. Вони допомогли обробити ґрунт та отримати перший урожай. Він виявився надзвичайно багатим. На честь цього губернатор перших поселенців запропонував організувати свято – на знак подяки Богові.
Так і виникла ця традиція. Національним святом вона стала у 18 столітті. Тоді президент США Джордж Вашингтон запропонував святкувати його 26 листопада. А вже у 20 столітті, у 1941 році, Конгрес США визначив, що День подяки відзначатиметься кожного четверга листопада.

Які традиції у День подяки
Цей день усі намагаються провести у колі сім'ї. Усі збираються за столом, головною стравою якого є індичка. Як виникла ця гастрономічна традиція?
Справа в тому, що завдяки індичці вижили перші поселенці. Її було багато у лісах Північної Америки. Згодом її одомашнили. Завдяки швидкому зростанню та значним розмірам цей птах вирощували в багатьох господарствах.
До запеченої індички прийнято подавати журавлинний соус. А ще на столі в День подяки обов'язково має бути гарбузовий пиріг та багато різних дарів природи: яблук, груш, винограду, горіхів. Все це символізує достаток та багатство.
Щороку відбувається Церемонія помилування індички. Президент США «милує» індичку, яку він підніс, і відправляє її жити в зоопарк.
Цього дня прийнято робити добрі справи, вітається різноманітна благодійність, а також стартують грандіозні різдвяні розпродажі.
Вам буде цікаво почитати:
Дитячий день народження: 17 традицій, які запам'ятаються на все життя