Зберігаємо сімейний бюджет: 5 способів заощадити на продуктах

Зберігаємо сімейний бюджет: 5 способів заощадити на продуктах
Сохраняем семейный бюджет: 5 способов сэкономить на продуктах
pixabay.com

Продукти є однією з найбільших статей витрат. Особливо, якщо сім'я велика та балувати себе смачним любить кожен.

Читайте такожЧорна п'ятниця: хитрощі магазинів, які завадять вам заощадити
Ми підібрали п'ять порад, завдяки яким ви зможете заощадити на продуктах харчування, але при цьому не втратити якості.

Складайте список покупок

Для цього розробте меню на тиждень: сніданки, обіди та вечері. Перегляньте кухонні шафи та вміст холодильника та внесіть до списку покупок інгредієнти, яких не вистачає для приготування намічених страв. І нічого зайвого.

Порівнюйте ціни в магазинах

Читайте такожТоп-10 марних, але дорогих покупок для немовляти, на які витрачається багато мам
Придбати все в одному супермаркеті це зручно. Але часом, якщо пройтися до наступного продуктового за рогом, можна придбати смачніший і дешевший хліб. Якщо на пошук та порівняння цін немає часу, намагайтеся закуповуватися раз на тиждень. Уникайте дрібних щоденних покупок. Як показує статистика, найчастіше вони є більш витратними у фінальній сумі.

Відвідуйте ринки

Найчастіше фермери виставляють великі розкладки з домашніми продуктами. Такий варіант покупки може бути і дешевшим, і кориснішим. Та й смакові якості домашнього сиру суттєво відрізняються від продукту із магазину.

Уникайте імпульсних покупок

Не купуйте продукти не зі списку лише тому, що вони дешеві чи раптом захотілося. Знижки для того й створені, щоб обманювати людей та сприяти більшим покупкам. Також не беріть дітей із собою у магазин. Їх "хочу" можуть суттєво зменшити обсяг вашого гаманця. При тому, що користь від такої покупки "за дитячим бажанням" може бути мінімальною.

Дивіться вниз

За правилами мерчандайзингу найдорожчі товари розміщуються на полицях лише на рівні очей покупця, найдешевші — на нижніх стелажах. Не лінуйтеся нахилятися і вивчати асортимент нижче. Крім того, не заглядайте у відділи, які вам не потрібні (розділіть продукти у списку груп: м'ясо, овочі тощо). І не забувайте, що магазин слід відвідувати ситим.

Нагадаємо,


Матеріали на тему

Аудіоказки

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK