Ви переплачуєте за електроенергію, якщо не виконуєте ці 7 елементарних правил

Напевно, ви запитували, як платити за комуналку менше? Почніть заощаджувати на електриці, виконуючи 7 простих правил, і ви здивуєтеся, як скоротитися сума платежів.

1. Встановіть скрізь, де можливо, світлодіодні лампи та використовуйте точкове освітлення
Так, ми звикли, щоб кімнату освітлювала одна велика, бажано кришталева, люстра. Але зараз у моді мінімалізм. Врахуйте це, якщо у вас на носі ремонт, і поділіть кожну кімнату, особливо кухню, на кілька зон з різними джерелами світла і вимикачами. Це дуже зручно, ось побачите. А змінити лампи можна, не чекаючи ремонту – вже під час найближчого походу до супермаркету. Просто зараз внесіть їх у перелік покупок.

2. Подумайте, від яких електроприладів можна відмовитись
Йогуртниця, фритюрниця, кавамашина, тостер, електрочайник тощо. Оцініть, наскільки виправдане використання цієї техніки у вашій сім'ї? Якщо все це дійсно важливо для вас, то хоч би постарайтеся виконувати таке правило.
3. Виходячи з дому, виймайте з розеток все, що можна вийняти
Холодильник і бойлер можете залишити, а решту виймайте. Особливо не забудьте про зарядні пристрої, які в даний момент не виконують свою функцію. Уявіть собі, вони теж потроху тягнуть він електрику.
4. Встановіть двотарифний електролічильник
Він вважає електрику за різними тарифами вдень та вночі. З 23:00 до 7:00 ціна нижче. У цей час можна ставити прання, включати хлібопічку, сушарку для фруктів тощо. Так буде економічно вигідніше, ніж якби ці прилади працювали вдень.
5. Купуючи техніку, звертайте увагу на клас енергоефективності
Він має бути не нижчим, ніж «А», ще краще «А» з декількома плюсами. Чим більше плюсів, тим дбайливіший прилад використовує електрику.
6. Зменште контрастність моніторів та телевізорів
Що яскравіше світить екран, то більше цінної енергії він поглинає. Та й для очей це шкідливіше.
7. І найпростіше – відкривайте на день штори та гасіть світло, виходячи з кімнат
Іноді ми натискаємо на кнопку вимикача автоматично, навіть коли за вікном світло і світло не потрібне. Слідкуйте за собою такі дії і намагайтеся користуватися світлом тоді, коли потрібно.

Нехай дотримання цих нескладних правил допоможе вам бути раціональнішими у використанні електроенергії.
Вам також буде цікаво почитати
Як навчити дитину економити воду та дбати про екологію