Як вийти із зони комфорту: 10 перевірених порад

Лісова Тамара
Як вийти із зони комфорту: 10 перевірених порад
Как выйти из зоны комфорта: 10 проверенных советов
istockphoto.com

Особистісне зростання можливе лише за умови виходу із зони комфорту. Але як це зробити? Ці 10 перевірених порад допоможуть вам вирости

Читайте також5 книг по саморазвитию для женщин, которые заменят сеанс у психолога
Часто вихід із зони комфорту трактується неправильно. Адже мова не про сам комфорт чи побутові блага, а саме в нашій сміливості зазирнути страху в обличчя. І якою б складною не здалася ця боротьба, вона того варта.

Порада 1

Насамперед потрібно визначити межі вашої зони комфорту. Як це зробити? Дуже просто – намалюйте коло. Усередині нього позначте те, що дає вам щоденну впевненість та комфорт. А за колом те, що ви хочете зробити, але це вас дуже лякає.

Какой бы сложной ни показалась эта борьба, она того стоит / istockphoto.com
Ось і є вектор для вашого руху.

Порада 2

Тепер візьміть список, який вас лякає та викликає дискомфорт, та розберіть його детальніше. Пам'ятайте, що головне мірило – це страх. У вас до тремтіння в колінах викликає знайомство з новими людьми? Чому? Вам здається, що ви тушуєтеся і губитеся? Вам не подобається як звучить голос? Ви несете несусвітну нісенітницю? Будьте конкретні.

Порада 3

Якщо ви думаєте, що з однієї зони в іншу ви переміщатиметеся короткими перебіжками, то це малоефективно. Постараєтеся перебувати у стані дискомфорту щоразу довше. Що частіше ви це робите, то швидше адаптуєтеся в нових умовах.

Порада 4

Багато хто так бояться невдач, що воліють взагалі нічого не робити. Насправді необхідно просто змінити фокус уваги і розцінювати помилки як урок. Як ви використовуєте його, щоб збільшити шанси на успіх ?

Порада 5

Не варто робити великі кроки з однієї зони до іншої. Попрактикуйтесь спочатку на малому. Наприклад, якщо ви боїтеся публічних виступів, тобто є сенс виступити перед друзями чи колегами, і лише потім на велику аудиторію.

Порада 6

Знайдіть ефективних людей, які постійно виходять зі своєї зони комфорту та спілкуйтеся з ними. Не секрет, що наше оточення формує нас самих.

Порада 7

Не ховайтеся за відмовками. Наприклад, не тіште себе: "У мене немає часу", а чесно зізнайтеся, що ви просто боїтеся.

Порада 8
Без мотивации сложно бороться со страхами / istockphoto.com

Щоб краще справлятися із завданнями, необхідно визначити, що зрештою це дасть. Без мотивації складно боротися зі страхами.

Порада 9

Звичайно, не все йтиме гладко. Казуси, незручності, помилки, іноді навіть справжні провали можуть супроводжувати вас. Реагуйте на все з гумором! От просто жартуйте і над собою, і над ситуацією, що склалася.

Порада 10

Намагайтеся отримувати задоволення від процесу! Спостерігайте за своїми емоціями, кайфуйте. Адже з кожним кроком ви стаєте найкращою версією себе.

Також вам буде цікаво:

Як перестати себе накручувати та мислити позитивно

Виходимо із зони комфорту


Матеріали на тему

Аудіоказки

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK