Це просто! Лайфхак від мами двох хлопчиків, як вгамувати дитячу істерику

Коли дитина закочує скандал, хочеться зупинити Землю та зійти. Але вихід є Геніальний і в той же час простий лайфхак, як вгамувати дитячу істерику, придумала мама двох хлопчиків
Найкращий рецепт від істерик – обійми
Коли старшому синові Сінді було всього 2 роки, у нього почав пров'ялятися вольовий характер, який їй було дуже складно витримувати. Дитина могла посеред вулиці впасти на асфальт і голосно плакати, кричати. У такі моменти жінка спокійно піднімала його з землі, і дуже міцно, всім тілом, притискала до себе. І хоч він виривався, мама повертала його у свої обійми і глибоко дихала щоб дитина за її прикладом змогла відновити спокійне дихання Паралельно вона говорила: "Лео, зараз у нас час обіймашок". І, про диво, дитина за кілька хвилин заспокоювалася. Цей ритуал став сімейною традицією, яка дозволяє синам Сінді швидко впоратися із негативними емоціями.

Інші перевірені способи
Дитячі істерики – це загальна проблема всім батьків земної кулі. Не буває дітей, які хоч іноді не перетворювалися б на маленького неконтрольованого монстра, з яким розгублені мама та тато не знали б що робити. Які ще прийоми працюють на ура?
Промовляйте почуття
Емпатія та співчуття – важливі складові, про які мають пам'ятати батьки. У будь-якій дитячій істериці потрібна батьківська участь - скажіть дитині, що ви розумієте, як їй прикро, боляче і неприємно з приводу ситуації, що склалася. Спробуйте зробити так, щоб малюк сам промовив свої почуття: "Я злий, мені боляче і т.д." Дуже часто причини, через які діти впадають в істерику, здаються нам, дорослим, дурницями і дрібницями. Але тут важливо розуміти, що для малюка це справжня трагедія. Не знецінюйте його почуттів!
Уникайте тригера
Визначте, що є основним джерелом обурення вашого малюка. Він категорично не сприймає слово «ні»? Чи не любить, коли беруть його іграшки? Чи не переносить, коли на нього надягають нелюбі речі? Коли ви знаєте, де ця червона кнопка запуску істерики, вам легше підготуватися до цього і навчитися реагувати спокійно, без криків та лайки.
Працюйте на попередження
Намагайтеся уникати перевантаження психіки. Дотримуйтесь балансу у всьому. Нехай дитина лягати спати вчасно, менше дивиться телевізор, більше активізується на вулиці. Справа в тому, що діти можуть стерти банально тому, що дуже втомилися. І так, від мультфільмів теж можна втомитися. Та ще й як. Тому працюйте на попередження істерики - не перегулюйте, дотримуйтесь розпорядку дня, обов'язково давайте виплеснути дитині енергію, що накопичилася. І тоді істерики обійдуть ваш будинок стороною. Якщо ж буря нагрянула, згадуйте Соломонову мудрість: "І це минеться".

Також вам буде цікаво:
7 способів відмовити дитині та не отримати у відповідь істерику