ТОП-5 хвороб, яким схильні офісні працівники та як їх уникнути

Робота в офісі, не дивлячись на кількість плюсів - все ж таки сидяча. Отже, за умовчанням шкідлива.
Болі у спині та суглобах
Протягом 7 годин ми сидимо у зігнутому положенні за монітором. Це часто призводить до різних проблем з хребтом та суглобами, особливо якщо у вас неправильна постава (наприклад, витягнута до монітора шия) або незручне крісло. Вставайте хоча б раз на півгодини, щоб зробити невелику розминку.
Варикоз
Сидяча робота сприяє значному застою крові та потоншенню стінок судин. Це може призвести до появи негарних зелених вузлів на ликах. Однак, є і хороша новина – ви можете все виправити. Відмовтеся від регулярного носіння взуття на високих підборах. Також не варто сидіти у позі "нога на ногу". Ще добре б регулярно ходити на масаж, а якщо немає можливості, то хоча б полежати в позі «ноги вище за голову» після робочого дня.Синдром хронічної втоми
Він також відомий як "синдром менеджера". Суть його полягає у впливі регулярних стресів, високого ритму життя та втоми на наше загальне самопочуття. Діагностувати його не так просто, хоча є маркери: постійна втома та апатія, поганий сон та дратівливість. Найчастіше проводьте час на свіжому повітрі.
Розлади травлення
Пити чай у компанії колег, та ще й із шоколадкою, нерегулярні прийоми їжі та неправильний вибір їжі – все це сприяє утворенню таких захворювань, як: гастрит, виразка та ожиріння. Для початку необхідно налагодити режим пиття – до 2 л споживання води на день. Потім – замінити шкідливі офісні смаколики на корисні овочі та фрукти. Головне — пам'ятати, що деякі фрукти, наприклад, банани, манго, виноград і гранат, містять багато цукру.
Депресія
Часто компанії проводить пропозитивні тренінги, спрямовані на згуртування колективу та встановлення позитивної атмосфери в офісі. Проте дослідження доводять протилежне: найчастіше ці тренінги навпаки вганяють працівників у стан меланхолійності.
Також вам буде цікаво прочитати,