Негласні правила поведінки на дитячому майданчику. Як не стати білою вороною?

Похід на дитячий майданчик може бути і радісним, і не дуже. Щоб не перетворити захоплююче проведення часу на стрес, потрібно знати пару нехитрих секретів
Око та око
Не залишайте своє дитя без нагляду. Навіть якщо ситуація на вигляд контрольована. Від копання лопаткою до закидання піском сусіда по пісочнику може пройти частка секунди. Включайтеся - ніхто не займатиметься вашою дитиною.
Встановлюйте межі
Хоч би як хотілося бігати, штовхатися, кусатися і плюватися – це неприпустимо. Тримайте у межах своєї дитини. Поясніть, ведіть убік, якщо ситуація виходить з-під контролю.

Перекус
Постарайтеся не годувати дитину на очах інших. Діти завжди хочуть чуже, і ви можете створити неприємну ситуацію, коли інша дитина почне плакати, що хоче саме те, що у вас. І навіть якщо ви готові поділитись продуктом, не варто цього робити. По-перше, не можна пригощати незнайомих дітей без дозволу батьків. По-друге, дитині може бути не можна їсти даний продукт ( алергія , Непереносимість лактози, незабаром обід, нарешті).
Усі іграшки – загальні
Оскільки всі іграшки на дитячому майданчику спільні, купіть для цього окремий набір, і користуйтеся ним тільки тут. Так дитині простіше сприйматиме «захоплення» лопатки іншим малюком. Не беріть дорогі іграшки з собою, особливо якщо дитина не буде ними ділитися. Включайтеся у всі «ділки» пасок, пропонуйте обмін. Робіть все, щоб зберігати дружню атмосферу.

Але не всі речі спільні
На майданчику можуть бути коляски, сумки, пакети інших мам. Завжди запитуйте, чи дитина покатає коляску, наприклад. Але лізти в чужі речі категорично не можна. Нехай цей заборона знає і вашу дитину.
Будьте ввічливі
Найпростіше і складніше правило (особливо на майданчиках громадського користування) - вітатися! Заходьте в коло – скажіть: "Привіт!" Так ви показуєте приклад своїй дитині.
Уникайте конфліктів
Намагайтеся уникати конфліктів, не кричіть та не виховуйте інших дітей. Якщо виникла спірна ситуація – вирішуйте її з батьком, а чи не дитиною.
Будьте тактовними
Не можна давати поради, коли тебе не питають. Не торкайтеся спірних тем – горщика, грудного вигодовування, процесів виховання. Легка бесіда на нейтральні теми – ось запорука приємного проведення часу на дитячому майданчику.
Нагадаємо,
5 речей, про які мами брешуть один одному на дитячих майданчиках