Порада та Агувія: найнезвичайніші імена для дітей у 2021 році

Порада та Агувія: найнезвичайніші імена для дітей у 2021 році
Необычные имена для детей становятся все популярней
istockphoto.com

Як називали малечу в українських сім'ях минулого року? Найпопулярніші, незвичайні та екзотичні імена для дітей в Україні за статистикою 2021 року

Читайте такожЯк назвати малюка: імена, які притягують гроші
Вибрати ім'я для дитини – завдання нелегке. Багато батьків протягом всієї вагітності «риють» книги, інтернет та проводять опитування серед друзів та знайомих. Часто вирішальним фактором стає не лише значення, звучання, а й популярність імені: хтось хоче (або навпаки, не хоче) назвати малюка відповідно до модних тенденцій. Щоб легше було зорієнтуватися у виборі, пропонуємо вивчити статистику минулого року. У Мін'юсті якраз підготували рейтинг найпопулярніших і найнезвичайніших імен, якими називали своїх діток минулого року кияни.

Найпопулярніші імена минулого року – це класика, перевірена часом. Дівчаток у столиці найчастіше називали Софія, Марія та Злата. Також через два роки у дитячих садках буде багато Соломій, Крістін, Анастасій та Маргарит. Продовжують утримувати популярність Єва та Мілана. Хлоп'ячі імена теж не надто відрізняються від попередніх рейтингів: серед найпоширеніших Максим, Іван та Артем. Як і раніше, модними для хлопчиків вважаються Матвій і Марк, Лев і Тимофій, не здають своїх позицій незмінні Олександр і Дмитро.

При цьому дедалі більше мам і тат хочуть виявити оригінальність і вибирають для дітей нестандартні, незвичайні, а часом і відверто дивні імена. . Наприклад, дівчаток минулого року кияни називали Ними, Раду, Етері, Захра, Санта, Ведана, Агувія, Россанка, Архелія, Мелодісон, Дон Даріна, Наколетта. Також залишилися в моді імена стародавніх язичницьких богинь та імператриць: незабаром у столичних пісочницях ліпитимуть пасочки Афіна, Аврора, Іларія та Юнона.

Серед хлопчиків буде не менше оригіналів: за кілька років на самокатах почнуть розтинати Бальтазар, Геріцій, Елеазар, Єрофій, Саватій та Радвіл. До речі, у хлопчиків більше, ніж у дівчаток, простежується тенденція до імен із «нальотом» старовини. Батьки все частіше називають своїх синів Ярема, Архіп, Сава, Аристарх, Устим, Єлисей, Кузьма, Ларіон.

Наскільки виправдана потяг батьків до оригінальності і чи не принесе вона в майбутньому дитині безліч проблем? Психологи розходяться у думках. З одного боку, Агувія та Єрофій можуть почуватися в школі дискомфортно: діток з дивними іменами частіше дражнять однокласники, та й вчителі можуть плутатися та корявити ім'я, викликаючи дитину до дошки. З іншого боку, останнім часом незвичайних імен стає дедалі більше, тому свій Бальтазар зараз є майже в кожному класі молодшої школи. У крайньому випадку, ім'я (і навіть по батькові) завжди можна міняти – за українськими законами, це можна зробити при отриманні паспорта.

ТОП-10 чоловічих та жіночих імен зі значенням «щастя»

Не називайте так дітей: імена, які притягують бідність


Хмара тегів


Матеріали на тему

Аудіоказки

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK