Бізнес удома: прокат дитячих товарів та іграшок
Читайте также Манікюрний бізнес або як заробити, не виходячи з дому
Іграшки - це не просто розвага, за допомогою іграшок набуваються нові знання, діти пізнають світ. Тому дитяча іграшка має бути красивою, яскравою, якісною та безпечною для малюка. І кожна мама чи тато намагається забезпечити своє дитя саме такими іграшками. Але є великий недолік - їхня ціна. Навіть із середнім рівнем доходу досить накладно купувати декілька іграшок, а тим більше, для кількох дітей.
Ще є менш важлива проблема - брак місця для зберігання іграшкових запасів. Гібаритні іграшки важко сховати в шафи, а так, які інтереси дітей швидко змінюються, рішенням проблем є прокат дитячих товарів.
Схема роботи такого бізнесу проста: клієнт залишає заставу і оплачує період, на який він бере іграшку чи обладнання в оренду. Користується протягом потрібного періоду, а потім повертає назад.
Чи перспективний такий бізнес?
Читайте также Бізнес вдома: як заробляти рукоділлям
Дитячі товари є тимчасовими, тому батьки розуміють, що іноді набагато краще взяти дитячий товар в прокат, ніж витрачати великі гроші на його покупку. Тому пункт прокату дитячих товарів може стати досить актуальним та перспективним.
Як відкрити прокат дитячих іграшок?
Спочатку дізнайтеся, чи є у вашому районі/місті подібні сервіси прокату і чи буде затребуваний ще один.
Якщо ви прйняли чітке рішення відкривати цю справу, слід визначити, як ви будете організовувати свій бізнес. Почніть з малого. Наприклад, якщо ви – молода мама й у вас залишилися в хорошому стані дитячі речі, ви можете здавати напрокат їх. Надалі, зібравши ще деяку суму коштів, ви поступово будете розширювати асортимент товарів.
Читайте также Як зекономити на дитячих іграшках: 7 корисних порад
Що необхідно для відкриття такого пункту?
- знайти приміщення (слід відкривати пункт в місцях найбільшого скупчення маленьких дітей з батьками, або молодих людей, які тільки очікують народження дитини);
- зрозуміти попит на той чи інший товар (як показує практика, найбільшим попитом користуються товари тимчасового користування, наприклад, навчальні центри, ігрові будиночки, гойдалки. А також великі ігрові набори (дитячі магазини, столики, кухні, лялькові будинки);
- найняти співробітників (якщо у цьому є потреба. На перших порах ви можете виступати самостійно менеджером вашого бізнесу);
- створити сайт або інтернет-сторінку в соцмережі. Це дуже дієво, адже на сьогоднішній день майже всі мами зареєстровані в якійсь соцмережі;
- запустити рекламу (від реклами залежить, як швидко про вас дізнаються ваші потенційні клієнти. Не обов'язково платити гроші за рекламу, можна просто розвісити оголошення в дитячій поліклініці чи в магазинах).
Читайте также Робота в декреті: виготовлення тортів на замовлення
Як і інші види бізнесу, бізнес на прокаті дитячих товарів має свої особливості.
І їх потрібно враховувати, наприклад, питання гігієни, або неповернення/псування товару.
Прочитавши все вище наведено – вирішувати вам. Одне абсолютно точно: в такому бізнесі, як прокат дитячих товарів, необхідно щиро симпатизувати дітям. Інакше такий бізнес довго не протягне.
Обов'язково дізнайтеся плюси та мінуси роботи фрілансера.