«Про щастя»: виставка живопису Анни Чичеріної
![«Про щастя»: виставка живопису Анни Чичеріної](https://kolobok.ua/i/20/54/04/1/2054041/image_main/f8de026fd7e1cec65c2eb273df144147-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_698Xh_465.jpg)
Українська художниця Анна Чичеріна презентує свою другу серію картин із назвою «Про щастя» з трилогії «Ласкаво просимо до щастя».
- вул. Саксаганського, 59Б.
Перша виставка «Ласкаво просимо до щастя» пройшла минулого року в музеї історії Києва зібравши схвальні відгуки та рецензії. Після цього серія картин була представлена у Верховній Раді, а також у відомих галереях Львова та Одеси.
![«Про щастя»: виставка живопису Анни Чичеріної](https://kolobok.ua/i/20/54/04/1/2054041/gallery/001602e40f0777e5f8c6f8b949e36435-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Анна уникає «багатослів’я» і в легкій імпресіоністичній манері пише безтурботність дитинства, магію кохання та щирість емоцій. За характерними для імпресіонізму мазками можна розгледіти власний унікальний стиль художниці.