SMS мами врятувало життя її 3-місячному синові. Диво, що малюк залишився цілим!

Внутрішнє чуття мами – особливий дар, який з'являється із народженням дитини. Ця історія - яскраве тому підтвердження. Як мама однієї смс врятувала життя дитині
Коли Ребекка вийшла в офіс після декрету, вона попросила дружина відправляти їй смс щогодини - розповідати, що робить малюк Вільям, як він їсть і спить. Коли чоловік надіслав їй чергове повідомлення разом із фото дитини, вона одразу занепокоїлася. На фото дитина лежала в автокріслі, і мама написала чоловікові, що замок неправильно застебнутий, і він повинен перебувати на рівні грудей. Девід послухався і зробив, як просила дружина. Через 15 хвилин Ребека отримала фото розбитої машини і підписом: «Дорога, у нас була автомобільна аварія, але ми гаразд».

Машина зіткнулася з іншим авто, але завдяки правильно закріпленому автокрісло, дитина вціліла. Навіть більше, малюк від удару не прокинувся. А ось Девідові пощастило менше – у нього зламана в трьох місцях нога, і вивихнуті пальці руки.

Ця повчальна історія вкотре нагадує безтурботним батькам, що автокрісло в машині має бути, а правила експлуатації потрібно суворо дотримуватися. Нагадаємо, основні:
- Не рекомендується поспішати та пересаджувати малюка в інше крісло, обличчям до руху. При ДТП це може погіршити пошкодження хребта .
- Якщо у кріслі є ремінь, що фіксує верхню частину крісла, його треба використати. Так воно менше «бовтається».
- Центральне заднє сидіння – найбезпечніше місце для автокрісла – воно краще захищає від удару в лоб або збоку.
- При виборі крісла віддавайте перевагу п'ятиточковому ременю безпеки, а не стандартному триточковому.
- У машині пристібатися повинні всі, особливо ті, хто позаду. Під час удару не пристебнутий пасажир може своїм тілом травмувати дитину.
- Перед початком руху обов'язково перевіряйте кріплення. Ремені повинні бути на грудях дитини, трохи нижче пахв, але ніяк на шиї чи животі.
Також вам буде цікаво: