ТОП-3 кімнатні вазони проти грибка та цвілі

У зимовий період часто виникає пліснява та гребок на стінах, стелі. Спробуйте розставити в будинку ці 3 кімнатні вазони проти грибка та цвілі. Ці рослини здатні видаляти зайву вологу з повітря
Перепади температури, неутеплені стіни, погані склопакети, сушіння речей – все це впливає на повітря до квартири. Часто він стає вологим, і на стінах, стелі, в приміщенні, що погано провітрюється, починають з'являтися цвіль і грибок. Це не тільки псує ремонт та виглядає не естетично, а й погано впливає на здоров'я усієї родини. Спори грибка можуть спричинити симптоми:
- отруєння – нудота, блювання, біль у животі
- алергії - червоні очі, що сльозяться, чхання
- захворювання шкіри – дерматоз та мікоз.
А також безліч інших проблем, включаючи ревматизм , хронічний нежить та астму.
Кімнатні рослини – сторожі чистоти повітря
Щоб уникнути проблеми, необхідно регулярно провітрювати приміщення, сушити мокрі речі на вулиці або балконі, забирати зайву вологу за допомогою осушувачів повітря. Але все одно, якщо іноді помічаєте плісняву та грибок, - поставте в квартирі цих натуральних помічників, борців за чистий будинок і чисте повітря. Адже кімнатні рослини поглинають усі токсини, у тому числі суперечки цвілі та бактерій. Найнадійнішими помічниками у цій боротьбі є наступні рослини.
Плющ
Англійський плющ не тільки поглинає шкідливе повітря, але формальдегід з бензолом. Вазон абсолютно невибагливий у догляді та гарний. Досить зберігати вологу землю і тримати вазон у тіні. Пряме сонячне світло, особливо якщо воно потрапить на листя, знищить рослину. Але будьте особливо обережними, якщо у вас є тварини або маленькі діти. Листя рослини отруйні!

Лілія
Мирна лілія не тільки лікує будинок, а й тішить око. Вона красива - квіти ніжні, а листя яскраве, здатне поглинати всю зайву вологу. Лілії добре ростуть там, де підвищена вогкість. Але також, як і плющ, токсична для тварин .

Пальма
Тропічну пальму давно переселили до офісів, а дарма. Ця рослина здатна зупинити цвітіння стін та стель, тому що добре вбирає своїми листочками краплі зайвою вологою. Вазон краще тримати в тіні, не заливати землю водою, але й не залишати ґрунт сухим. Для осушки квартири підійдуть жіноча та карликова пальми.

Також вам буде цікаво:
Кімнатні рослини, що підвищують вологість
5 отруйних кімнатних рослин, які необхідно забрати від дітей
Як допомогти кімнатним рослинам у період опалювального сезону