Жертва TikTok: підліток отруївся ізобутаном заради прикольного відео

Жертва TikTok: підліток отруївся ізобутаном заради прикольного відео
Подросток решил подышать газом из баллона ради лайков в соцсети
открытые источники

Соціальні мережі штовхають дітей до небезпечних вчинків. Днями підліток загинув під час запису ролика для ТікТок: він хотів подихати газом та викласти це відео для передплатників

Заради рейтингу та лайків у соцмережах діти роблять смертельно небезпечні вчинки. Зовсім недавно ми писали про дивний челендж у TikTok, коли підлітки і навіть дорослі на суперечку розкушують капсули рідкого прального порошку . Внаслідок такого експерименту в Америці отруїлося від 800 до 1000 дітей віком 8-16 років. І ось нова жертва «перегони» за популярністю: на Дніпропетровщині помер 15-річний хлопчик. Він вирішив подихати чадним газом, щоб запостити свій челендж у TikTok.

Трагедія у місті Первомайськ на Дніпропетровщині сталася у вихідні. Як повідомляє ТСН, група підлітків у неділю вдень зібралася на околиці міста. Перед цим хлопці зайшли до магазину та купили газовий балон для заправки побутових приладів. Покупку робила дівчина. На запитання продавщиці, навіщо їй пристрій, вона відповіла: "Ми для ТікТок, для приколу".

Експеримент вирішив провести 15-річний хлопчик на ім'я Микола. Інші хлопці, мабуть, записували челендж на відео. Однак довгого ролика не вийшло: тільки-но підліток пустив газ і вдихнув його, як одразу впав мертвий. Діти відразу покликали на допомогу, проте всі спроби повернути Миколу до життя виявилися марними. Концентрація ізобутану (а саме він міститься в газових балонах) виявилася смертельною.

Справу передали до поліції, але правоохоронці класифікують її як нещасний випадок. Справді, притягнути до відповідальності тут нема кого – хіба що продавщицю, яка продала дітям газовий балон. Проте дівчина, яку «зарядили» для покупки смертельного агрегату, повідомила у магазині, що їй уже виповнилося 16 років.

Справжні винуватці трагедії – це соцмережі, де безконтрольно тиражують шкідливий контент . Через це діти та підлітки бездумно наслідують лідерів і самі намагаються стати популярними. Домогтися цього сьогодні дуже легко: достатньо запостити відео з шокуючим чи небезпечним вчинком. Чого варті ролики, в яких «герої» облизують обідок унітазу або кидаються на дорогу перед самим капотом машини, що рухається. Мало хто розуміє, що такі вчинки можуть бути фатальними, а популярність у соцмережах може стати посмертною.

Редакція висловлює співчуття сім'ї померлого хлопчика і вимагає батьків уважніше ставитися до того, який контент обирають діти у соціальних мережах. Якомога частіше розмовляйте з дитиною про безпеку і акцентуйте на тому, що жоден лайк не вартий того, щоб ризикувати своїм життям.

Вам також буде цікаво почитати:

Діти та соцмережі: дозволяти чи забороняти

Як соцмережі впливають на оцінки школярів: несподівані висновки психологів


Хмара тегів


Матеріали на тему

Аудіоказки

x
Для зручності користування сайтом використовуються куки. Докладніше...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознайомлений(а) / OK