Як шукати нову роботу, не звільняючись зі старою
Багато хто воліє перестрахуватися та шукати роботу під час роботи. І як це поєднати?
Не афішуйте
Чому не варто цього робити? Адже роботодавцю не дуже буде приємно почути причини вашого звільнення - маленька зарплата , багато обов'язків...
А ще вам знайдуть заміну ще до того, як ви звільнитесь. Ви цього хочете?
Не варто ділитися зі своїми планами про звільнення та зі своїми колегами. Інакше ваш "секрет" швидко розлетиться.
Налаштуйте невидимість резюме
Скористайтеся налаштуваннями видимості, щоб не видати себе раніше. Розмістіть своє резюме та обмежте доступ до своїх особистих даних.
Будьте пильні
Не розсилайте резюме з робочої пошти та не вказуйте номер телефону вашого офісу. Не переглядайте вакансії на робочому комп'ютері та не зберігає роздруковане резюме на столі.
Час для співбесіди
Якщо в офісі можна відлучитися на годину-дві, скористайтеся цією можливістю. А якщо ні - вибирайте неробочий годинник: після закінчення робочого дня або в обід.
Аргументуйте причини догляду та йдіть красиво
Будьте готові до співбесіді . Обов'язково підкресліть позитивні сторони вашої роботи та покажіть своє бажання змінити місце роботи продиктовано прагненням досягти кар'єрних висот .
Якщо ви успішно пройшли співбесіда , вітаємо - ви отримали нову роботу ! Поговоріть з вашим босом, подякуйте його та поясніть, що хочете рухатися вперед. Обов'язково скажіть, що завершите всі розпочаті вами справи та допоможете ввести в курс справи нового спеціаліста.
Вам цікаво буде дізнатися чому робота в офісі краща за фріланс