Дельфінія шкіра: новий б'юті-тренд від знаменитостей

Хвиля модного тренду "дельфіня шкіра" з пагорбів Голлівуду докотилася і до нас. Як створити ефект блискучої, зволоженої та блискучої шкіри?
"Dolphin skin" - новий тренд, який прийшов на зміну восковій "скляній" шкірі, як у східних красунь. Виглядає так, ніби ми тільки вийшли з басейну: шкіра до країв наповнена вологою, пахне красою, вона блискуча, сяюча , Гладка. Досягти такого ефекту можна двома способами: за допомогою декоративної косметики або процедур догляду.
Декоративна косметика
За допомогою декоративної косметики зробити мейк на кшталт «Dolphin skin» нескладно. Для цього вам знадобиться хайлайтер – сухий або рідкий, що містить мало глітера. Він повинен створювати ефект природного "мокрого" сяйва, а не блиск дискотечних кульок. На вилиці, підборіддя, перенісся та кінчик носа нанесіть засіб, а лоб і зони навколо носа замотуйте. Готово!

Доглядові процедури
Очищення
Виявляється, дельфіни очищають свою шкіру кожні дві години - так вони перешкоджають розвитку бактерій, з якими погано справляється їхній імунітет. У цьому секрет сяйва шкіри – в очищенні! Якщо у вас нормальна, суха шкіра - використовуйте муси для очищення, жирна або комбінована - придбайте гель для вмивання. Він допоможе прибрати зайвий жир зі шкіри і відрегулює природний блиск. Головне вибирати продукти, у складі яких є колаген та алое.
Скрабування
Пілінги, скраби та скатки – хороша підмога для блискучої шкіри. М'які частинки очищають верхній шар епідермісу, а активні компоненти засобу проникають у глибокі кулі шкіри. Однак не дбайте з такими процедурами. Раз на тиждень – цілком достатньо.
Умаслювання
Унікальне за своїм складом масло пелюстків троянди – відмінний спосіб зволожити шкіру. У ньому містяться важливі вітаміни групи В, К та кислоти, які роблять епідерміс пружним. Віддавайте перевагу засобам, що містять екстракти цієї квітки. Олія в чистому вигляді може викликати опіки на шкірі.

Напитування
Гіалуронова кислота – це головний помічник у боротьбі за красу шкіри. До 25 років її утримання у шкірі близько 50%, але з роками кількість зменшується до 25%. Щоб заповнити запаси цього важливого компонента, намагайтеся використати сироватки з гіалуроновою кислотою.
Також вам буде цікаво: