7 порад, як не набрати вагу під час вагітності

Як зберегти фігуру та уникнути зайвих кілограмів, чекаючи на малюка? Що робити, якщо вага стрімко зростає? Дотримуйтесь цих 7 простих порад. Вони допоможуть вам не набрати вагу під час вагітності
Не їжте за двох
Стара приказка "є за двох" давно зжила себе. Насправді, потреба у додаткових калоріях залежить від триместру. У першому - добовий калораж залишається колишнім. У другому рекомендується додати 340 ккал. На третьому – 450 ккал. Якщо дотримуватися норм свого КБЖУ з урахуванням цих цифр, то зайва вага вам не загрожує.
Дотримуйтесь звичного раціону
Незрозуміло, але факт: багато хто під час вагітності дозволяє собі зайве. Здається, що нарешті настав час, коли себе можна не обмежувати. Насправді, про вільності та огріхи харчування після народження дитини шкодують усі. Набирати швидко, а скидати зайві кілограми непросто. Тому намагайтеся не змінювати свій раціон. Дотримуйтесь правильного харчування навіть у цей чарівний час.
Продовжуйте рухатися
Вагітність не означає, що ви повинні залишити фітнес . Якщо лікар дозволить продовжувати займатися спортом, це допоможе спалювати калорії - так ви уникнете набору ваги під час вагітності. Йога, пілатес, плавання, скандинавська ходьба - Ці фізактивності збережуть вашу фігуру. Багато спортцентрів пропонують заняття для вагітних, дізнайтесь про них.

Вважайте рідкі калорії
Ви можете легко перевищити добове споживання калорій та набрати вагу під час вагітності, випиваючи калорійні напої. Уникайте кави з топінгом, солодкі газування, пакетовані соки, молочні коктейлі, смузі з медом. Намагайтеся вживати лише воду та несолодкі фреші.
Випийте склянку води перед їжею
Спрагу часто плутають із голодом, що призводить до збільшення ваги. Випивайте склянку води перед їжею, щоб уникнути зневоднення та запобігти переїданню.
Зробіть ходьбу повсякденною звичкою
Будь то вранці, вдень або вночі, зробіть прогулянку частиною вашого порядку дня. Ходьба – це вправа, яка розслаблює та допомагає уникати набору ваги.
Висипайтеся
Мечтайте о своем будущем малыше / istockphoto.com

Нестача сну може сповільнити метаболізм. Спіть повні вісім годин, лягайте о 22.00 і постарайтеся не гортати соцмережі перед сном. Мрійте про своє маля і засинайте солодким сном.
Також вам буде цікаво:
Що можна і що не можна пити вагітним
Лікарі попередили, що вірус COVID-19 може ускладнити вагітність