Класифікація вікового періоду дітей з посиланням на тварин

Для кожного з батьків виховання дитини є темою, що має сотні питань. Існує величезне різноманіття різних думок, методик та стилів виховання.
Сьогодні ми розберемо цікаву класифікацію розвитку дітей від 0 до 6 років з посиланням на різних тварин.
Отже, початкова стадія розвитку від 0 до 6 місяців – це вік «Медузи».

Це той період часу, коли дитина ще не відчуває повністю свого тіла, рухаючи неусвідомлено ручками та ніжками, тому в цей період дуже важливо якнайчастіше брати малюк на руки, притискати до себе, погладжувати, пощипувати, цілувати тощо. Тобто, весь час «знайомити» новонародженого зі своїм тілом через ваші дотики. Чим більше тактильних відчуттів отримуватиме ваш малюк, тим органічніше він розвиватиметься, як емоційно, так і фізично.
Дуже важливо, щоб у цьому віці малюк знаходився з батьками в одному ліжку. Так дитина відчуватиме безпеку, що важливо для її розвитку та подальшої емоційної стійкості.
Вік із 6 до 12 місяців – це вік «Акули».

Можна лише почати привчати дитину до певних стоп-слів, які слід вимовляти спокійним, але дуже впевненим голосом, щоб малюк не злякався. Можна використовувати навіть гарчання замість слів або використовувати такі короткі слова, як: «Ні», «Стоп» і т.д.
Головне у цій справі – послідовність. Таке стоп-слово має бути відоме кожному члену сім'ї. Надалі таке слово може запобігти багатьом небезпечним ситуаціям. Так, наприклад, у момент, коли дитина побіжить на дорогу, ви можете одним таким коротким словом, вимовленим із певною, знайомою практично з народження, інтонацією, запобігти можливій трагедії. Оскільки крикнути пропозицію, що складається з кількох слів, часом буває неможливо через екстреність ситуації.
У віці акули дитина абсолютно все пробує на смак, розбирає, ламає, скидає, розмазує руками не лише їжу, а й свої какашки. Так малюк пізнає світ. І чим більше ви дозволятимете йому це робити, тим активніше він розвиватиметься. Не переживайте, що таким чином малюк ніколи не дізнається, що таке акуратність. Він обов'язково їй навчиться, але не в цей час.
Вік 12 місяців до 1,5 років називається віком «Ящірки»

Це той проміжок часу, коли дитина стає прямоходячою. Важливо розуміти! Чим більше ви будете дитині давати можливість падати при її прагненні навчитися ходити, тим швидше вона навчиться це робити. І навпаки – чим більше для підстрахування та безпеки дитини ви будете застосовувати ходунків, віжків та інших різних девайсів, тим повільніше проходитиме такий природний процес, як прагнення дитини навчитися ходити.
Багато фахівців сходяться на таку думку, що чим більше батько підбадьорює малюка в його спробах навчитися ходити і дозволяє йому при цьому падати (звичайно ж, у межах безпеки його здоров'я), тим успішніше, відважніше і сміливіше зростає ця людина.
У цьому віці важливо навчити дитину жити втрату. Так, якщо малюк втратив, наприклад, свою улюблену лопатку, то не слід намагатися «підміняти» її, а краще дати йому поплакати за нею, зрозуміти, що її справді більше немає, а згодом купити іншу лопатку, але кардинально відмінну від попередньої. втрати». Так дитина знайомиться і з таким почуттям, як прийняття і вчиться його проживати, що, звичайно, знадобиться йому у дорослому житті.
Далі буде…
Вам також буде цікаво дізнатися Основні причини небажання відвідувати школу.