«Про щастя»: у Києві відбулася найтепліша виставка літа
![«Про щастя»: у Києві відбулася найтепліша виставка літа](https://kolobok.ua/i/20/54/78/7/2054787/image_main/59caf5123793ca934a2712ee9a795798-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_698Xh_465.jpg)
31 липня в галереї Spivakovska ART:EGO відбулася закрита презентація художньої виставки Анни Чичеріної «Про щастя» з трилогії «Ласкаво просимо до щастя».
Дякую вім, хто прийшов мене підтримати у цей день. Хочу подякувати своїм рідним – завдяки їм я виросла у безумовному коханні. Подякувати усім, хто прийшов, – завдяки вам я знаю, що таке дружба. Саме це для мене і є щастя, яке я відображую на полотнах. Я сподіваюся, що кожен відчує тепло, яке я вкладаю у кожну картину.
![«Про щастя»: у Києві відбулася найтепліша виставка літа](https://kolobok.ua/i/20/54/78/7/2054787/gallery/a144a79838fbc089a166e9bcdca2121a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Виставка триватиме з 31.07 до 14.08 в галереї Spivakovska ART:EGO.
Перша виставка «Ласкаво просимо до щастя» пройшла у серпні 2019 року в музеї історії Києва і зібрала лише схвальні відгуки та рецензії.
Після цього виставка відбулася у Верховній Раді, а також до кінця року була представлена у відомих галереях Львова та Одеси.
![«Про щастя»: у Києві відбулася найтепліша виставка літа](https://kolobok.ua/i/20/54/78/7/2054787/gallery/d8185a07a3e46c083681daf7cdbb962b-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![«Про щастя»: у Києві відбулася найтепліша виставка літа](https://kolobok.ua/i/20/54/78/7/2054787/gallery/66e442895f70eee8b988f79129b21321-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)