Відбірковий тур Чорноморських Ігор 2019: емоції та враження
13 квітня у «Академії сучасної освіти А+» пройшов другий день відбіркового туру XVII Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».
237 учасників, які пройшли до 2-го етапу конкурсу «Прослуховування виконання наживо» приїхали, щоб продемонструвати свій талант та поборотися за можливість увійти до 50 найкращих, і поїхати на фінал до Скадовська влітку цього року.
«Чорноморські Ігри» - це благодійний фестиваль, участь у якому може взяти будь-яка дитина, незалежно від місця проживання та соціального статусу. Тут зібралися діти з усіх куточків України і мріють вони не лише про перемогу, вони пробують свої сили, мають бажання подивитися на себе зі сторони та оцінити свої уміння. Дехто приїхав вперше, а хтось підкорює цю сцену не один рік.
«Я вдруге беру участь у цьому конкурсі, минулого року була ще не зовсім готова, дуже хвилювалася і тому не пройшла відбір, а до цьогорічного конкурсу я вже готувалася. «Чорноморські Ігри» - це дуже цікавий фестиваль, який дає можливість виступити на великій сцені і відчути себе справжньою зіркою» - поділилася своїми враженнями Юля з Києва.
«Лише участь у «Чорноморських іграх» дає дуже багато: це можливість реалізувати себе, повірити у власні сили, поконкурувати з дуже сильними учасниками і зрозуміти на якому ти рівні» - розповідає художній керівник учасників відбору з Чернівців.
В «Академії сучасної освіти А+» зібралися найталановитіші діти, які випромінювали таку потужну енергію, яка надихає. Хтось приїхав з батьками, хтось з педагогом по вокалу, є діти, які професійно займаються вокалом, а є самородки, які просто вирішили взяти участь і пройшли відбір.
«В Україні дуже талановиті діти і так було завжди, але останні декілька років з'явилася дуже гарна тенденція, на конкурс стали приходити повненькі дівчата, які не соромляться і дуже достойно себе представляють. Це все результат такої тенденції як бодіпозитив і навіяно прикладом таких зірок як Адель, Netta, Alyona Alyona, які вибороли право стати відомими співачками, маючи нестандартну зовнішність» - прокоментував член журі Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення).
«Чорноморські Ігри» відкрили шлях на професійну сцену багатьом артистам, які сьогодні є обличчям сучасної української музичної культури: Тіна Кароль, Анастасія Каменських, Надія Дорофєєва, Юлія Саніна, Михайло Хома, Ірина Розенфельд, Міка Ньютон, Юлія Войс, Іван Дорн, Марк Савін, Іван Березовський та інші.
Засновник Фестивалю «Чорноморські Ігри», президент компанії «Таврійські Ігри», голова наглядової ради «ТАВР-медіа», засновник телеканалів М1 та М2 Микола Баграєв, зазначив: "В останні роки діти приїжджають дуже підготовлені, це пов'язано з тим, що відкривається багато вокальних студій та шкіл, навіть у невеличких містах та районних центрах. Але бувають і такі, які ніколи ніде не вчилися, а просто «відчувають», як правильно співати і роблять це досить непогано»,
«На фестивалі дуже кваліфікований склад журі, Валентин Коваль (член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення), Руслан Квінта (композитор, музичний продюсер), Олександр Пономарьов (Народний артист України, співак, композитор), Альона Савінова (викладач вокалу), Натела Чхартішвілі-Зацаринна (генеральний продюсер каналу М1), Олена Мозгова (продюсер), Віталій Дроздов (генеральний директор «Хіт Fm»), Роман Муха (продюсер телеканалу М2). Це люди, які оцінюють учасника з різних сторін і допомагають йому краще розкритися. Відмінність «Чорноморських Ігор», від інших пісенних конкурсів в тому, що тут учаснику дають цінні рекомендації, до яких він може прислухатися, а може — ні, ми нічого не нав’язуємо і не ламаємо особистість.
Цей конкурс відкриває не лише вокалістів, дуже часто ті, хто брав участь у фестивалі, вирішують змінити свій профіль і стати теле або радіоведучими, відеооператорами, продюсерами», - поділився Сергій Ковальчук, прес-секретар Фестивалю «Чорноморські Ігри»,
На відборі «Чорноморських Ігор», працював дитячий прес-центр, де юні журналісти брали інтерв'ю в учасників фестивалю та членів журі. Це теж стало мотивацією для дітей пробувати себе не лице у вокалі, а й в інших не менш творчих спеціальностях.
Учасники разом з батьками та педагогами неймовірно хвилювалися, але намагалися продемонструвати усі свої здібності та уміння. Бажаємо їм успіхів та зустрінемося у фіналі конкурсу!